Watercolor Fotoğrafçı Kartvizit Tasarımı Vektörel çalışması fotoğrafçılar için biçilmiş kaftan, baskıya hazır, şık ve tarz bir kartvizit tasarımı. Bu tasarımla müşterileriniz sizin için çıldıracak !  Dosyayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken kendi isminizi, iletişim adresinizi ve logonuzu demo bilgiler ile değiştirmek. İçeriği açmak ve bize destek olmak için bir sosyal medya hesabınızda paylaşım yapmanız yeterli, sonrasında indir butonu aktif hale gelecektir.

Ücretsiz Teknik Servis Kartvizit Tasarımı Vektörel çalışması teknik servisler için teknik işler ile ilgilenenler için idea , şık ve tarz bir kartvizit tasarımı. Bu tasarımla parlayan yıldız olacaksınız. Dosyayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken kendi isminizi, iletişim adresinizi ve logonuzu demo bilgiler ile değiştirmek. İçeriği açmak ve bize destek olmak için bir sosyal medya hesabınızda paylaşım yapmanız yeterli, sonrasında indir butonu aktif hale gelecektir.

Kız Kulesi Vektörel , Kız Kulesi Silüeti Vektörel İndir

Kız kulesi İstanbul’un simge mekanlarından biri. Tarihi dokuyu en iyi yansıtan tarihi binalar arasında yer alıyor. Kız kulesi olmayan bir boğaz, kız kulesi içermeyen bir istanbul boğaz tasarımı düşünülemez. Tasarımlarınızda yer vermek için vektörel kız kulesi silüeti arıyorsanız artık baştan çizmeniz gerekmeyecek . Bi’dünya zaman kazanmış olacaksınız. Tamamen ücretsiz olan bu istanbul kız kulesi vektörel silüet çalışması pdf formatında kayıtlıdır yani adobe illustrator veya corel farketmeksizin açabilir, renklendirebilirsiniz.

Bu harika ve ücretsiz vektörel tasarımı indirmek için yapmanız gereken aşağıdaki sosyal medya hesaplarınızdan sadece birinden paylaşım yaparak bize destek olmak.  Sonrasında indirme linki açılacak ve ücretsiz indireceksiniz.

Kız Kulesi Vektörel , Kız Kulesi Silüeti Vektörel çalışma ile ilgili herhangi olumlu/olumsuz düşünce fikir veya isteklerinizi alt kısımdaki yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Çok detaylı olmamak kaydıyla isteyeceğiniz basit değişiklikleri de takvime ekleyerek dilediğiniz takvim formatında yine sitemizden ücretsiz yayın yapabiliriz.

 

Ücretsiz Retro Vintage Vektörel Kartvizit Tasarımı çalışmasına bayılacaksınız. Retro tasarımı renk tonları ve vintage renkleri ile retro vintage kartvizit tasarımı baklava desenleriyle nostaljik anılarınızı canlandıracak. Bu tasarımla ofislerin yıldızı siz olacaksınız. Dosyayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken kendi isminizi, iletişim adresinizi ve logonuzu demo bilgiler ile değiştirmek. İçeriği açmak ve bize destek olmak için bir sosyal medya hesabınızda paylaşım yapmanız yeterli, sonrasında indir butonu aktif hale gelecektir.

Uyarı : Aşağıdaki yazı google çeviridir, okumanıza gerek yok..

Kartvizitler, giriş anlamında kullanılan bu tür kartlardır. Bu şekilde, reklamcılık ve yayıncılık işlerinde ve şahıslarda çok önemlidir. Bu kart türü, bir kişi hakkında neredeyse tüm gerçekleri ve rakamları ve bunun için yapılmış olanları içerir. Kartvizitlerin kendi kişiliklerine sahip birçok stil ve yaklaşımları vardır.

Bu aracın temel amacı, kendinizi ve kişisel bilgilerinizi açıklayan işle ilgili bilgileri tanımlamaktır. Adınız, işletme unvanınızın, e-posta adresinizin, adresinizin ve onunla ilgili tüm bilgilerin açıklanmasında canlılık oynadığı üzerinde bahsediliyor. Yayınlarda kullanılan broşürler, el ilanları vb. Gibi başka araçlar da vardır, ancak kendi değeri vardır. Diğer kategorilerde, ilgili şeyin tüm biyolojik verilerini koyabiliriz, ancak ilgili kategorideki tüm bilgileri açıklayan başlıca ve en önemli özellikleri gösterebiliriz.

Bugün, Ücretsiz Retro Vintage Vektörel Kartvizit Tasarımı muhteşem ve kusursuz tasarım şablonunu yaratıyoruz. Bu kartvizit sizin için ve iş tanıtımınız için en iyisidir. Çok değerli bulacaksınız ve gerçekten sizi daha değerli kılacaktır. Her zaman müreffeh grafik vermeye çalışıyoruz ve grafik taleplerinize göre yaptığımıza inanıyoruz. Bu nedenle, tasarımlarımızı sevmeye devam edin ve günlük blogumuzu izlemeyi unutmayın.

Ücretsiz Yaratıcı Grafik Tasarımcı Vektörel Kartvizit Tasarımı çalışması grafik tasarımcılar , sanatçılar , yaratıcı işler yapan creative bünyeler için oldukça uygun , şık ve cool bir vektörel kartvizit tasarımı. Bu tasarımla dikkat çekeceksiniz. Dosyayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken kendi isminizi, iletişim adresinizi ve logonuzu demo bilgiler ile değiştirmek. İçeriği açmak ve bize destek olmak için bir sosyal medya hesabınızda paylaşım yapmanız yeterli, sonrasında indir butonu aktif hale gelecektir.

Uyarı : Aşağıdaki içerik google çeviridir, okumanıza gerek yok..

Bir kartvizit, ilk tanışma için için sıkça kullanılan araçtır. Bu araç, insanlar üzerinde güçlü izlenim veren pek çok entelektüel değer taşıyor. İş veya meslek ne olursa olsun, ilk tanışmalarda kartvizit verilebilir ve karşıdakini etkileyebilir. Kartvizitiniz, ilgili kişi hakkında her şeyi anlatan kimliktir. İlgili bir kişi hakkında veya ilgili işle ilgili tüm bilgiler bu kartta daima yer almaktadır. Kendinizi tanıtmanın en iyi kaynak olduğunu söyleyebiliriz.

Grafik tasarımında, neredeyse her şey yaratılır ve manipüle edilir. Bir çeşit varlığın olduğu neredeyse her departmanın mutlaka dünyaya kendini kanıtlamak için bazı grafik tasarımlarına ihtiyacı var. Artık her personel türü için temel gereklilik haline geliyor. Kartvizit alsak, bu kartların milyonlarca tasarım ve grafik olduğunu görebiliriz. Her sanatçı kendi entelektüel zihnini kurdu ve bu kartlarda milyonlarca yaratıcı düşünceyi görebiliyoruz.

Şimdi bugün, gerekli grafikleriniz olarak kanıtlanacak Ücretsiz Yaratıcı Grafik Tasarımcı Vektörel Kartvizit Tasarımı tasarladık. Bu kartvizit, yaratıcı zihin tarafından yapılır ve hayal ettiğiniz en iyi tasarımı vermek için kullanılır. Vektör biçimi, kolayca değişiklik yapmanıza izin verir. Bu nedenle, daha çarpıcı şekillerdeki tasarımlar için bizimle temasa geçin ve günlük blogumuzu izlemeyi unutmayın.

Ücretsiz Çiçekçi – Fotoğrafçı Kartvizit Tasarımı Vektörel çalışması çiçekçiler için ve özellikle bayan fotoğrafçılar için oldukça uygun , şık ve tarz bir kartvizit tasarımı. Bu tasarımla fark yaratabilirsiniz. Dosyayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken kendi isminizi, iletişim adresinizi ve logonuzu demo bilgiler ile değiştirmek. İçeriği açmak ve bize destek olmak için bir sosyal medya hesabınızda paylaşım yapmanız yeterli, sonrasında indir butonu aktif hale gelecektir.

2018 Takvimi Vektörel Türkçe 2018 Takvimi İndir Türkçe 2018 Takvimi

2018 yılına oldukça az kaldı. Yıl sonu yaklaştıkça da matbaacılar, grafik tasarımcılar, promosyoncular çalışmaları hızlandırıyorlar. Çünkü insanımız genelde özellikle promosyon çalışmalarını son dakikaya kadar bekletmeyi sever. Yılın son aylarında grafik tasarımcılar da matbaalar da yoğunluktan alev çıkarırlar. Halbuki 2018 takvimi ocak ayında da aynı takvim ağustos ayında da aynı takvim aralık ayında da. Vektörel hazırlanmış bir 2018 takvimi bulduğunuzda aslında birkaç ay önceden çalışmalarınızı tamamlayarak yıl sonu trafiğine takılmazsınız.

Bu çalışmamızda sizler için 2018 takvimi vektörel çalışması hazırladık. Fotoğraf olarak İstanbul Boğazı manzarası kullandık, siz istediğiniz fotoğraf ile yer değiştirebilirsiniz. Takvim 2018 pdf dosyasını indirdikten sonra tek yapmanız gereken adobe illustrator veya corel ile düzenlemek. 2018 Takvimi alt kısmında özellikle boşluk bıraktık ki firmanızın telefon , adres ve iletişim bilgilerini rahatlıkla yazabilesiniz.

Tamamen ücretsiz olan 2018 vektörel takvimini indirmek için aşağıdaki sosyal medya platformlarının birinden sadece 1 kez paylaşarak bize destek olmanız yeterli.

2018 Takvimi vektörel çalışma ile ilgili herhangi olumlu/olumsuz düşünce fikir veya isteklerinizi alt kısımdaki yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Çok detaylı olmamak kaydıyla isteyeceğiniz basit değişiklikleri de takvime ekleyerek dilediğiniz takvim formatında yine sitemizden ücretsiz yayın yapabiliriz.

Vektörel 2018 Takvimi Tam Boyutu şu şekildedir :

2018 Takvimi Vektörel Türkçe 2018 Takvimi İndir Türkçe 2018 Takvimi

2018 Takvimi Vektörel Aramaları

Mavi Dalgalı Kurumsal Vektörel Kartvizit Tasarımı. Su ve su ürünleri ile ilgili sektörlerdeki firmalar için ideal bir kartvizit tasarımı. Mavi rengi ile fresh bir vektörel kartvizit. Dosyayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken kendi isminizi, iletişim adresinizi ve logonuzu demo bilgiler ile değiştirmek. İçeriği açmak ve bize destek olmak için bir sosyal medya hesabınızda paylaşım yapmanız yeterli, sonrasında indir butonu aktif hale gelecektir.

Altın Renkli Lüks Vektörel Kartvizit Tasarımı  lüks tüketim firmaları için, zengin yerler için lüks ve zengin gösteren bir vektörel kartvizit tasarımı. Dosyayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken kendi isminizi, iletişim adresinizi ve logonuzu demo bilgiler ile değiştirmek. İçeriği açmak ve bize destek olmak için bir sosyal medya hesabınızda paylaşım yapmanız yeterli, sonrasında indir butonu aktif hale gelecektir.