Kız Kulesi Vektörel , Kız Kulesi Silüeti Vektörel İndir

Kız Kulesi Vektörel , Kız Kulesi Silüeti Vektörel İndir

Kız kulesi İstanbul’un simge mekanlarından biri. Tarihi dokuyu en iyi yansıtan tarihi binalar arasında yer alıyor. Kız kulesi olmayan bir boğaz, kız kulesi içermeyen bir istanbul boğaz tasarımı düşünülemez. Tasarımlarınızda yer vermek için vektörel kız kulesi silüeti arıyorsanız artık baştan çizmeniz gerekmeyecek . Bi’dünya zaman kazanmış olacaksınız. Tamamen ücretsiz olan bu istanbul kız kulesi vektörel silüet çalışması pdf formatında kayıtlıdır yani adobe illustrator veya corel farketmeksizin açabilir, renklendirebilirsiniz.

Bu harika ve ücretsiz vektörel tasarımı indirmek için yapmanız gereken aşağıdaki sosyal medya hesaplarınızdan sadece birinden paylaşım yaparak bize destek olmak.  Sonrasında indirme linki açılacak ve ücretsiz indireceksiniz.

İndir

Kız Kulesi Vektörel , Kız Kulesi Silüeti Vektörel çalışma ile ilgili herhangi olumlu/olumsuz düşünce fikir veya isteklerinizi alt kısımdaki yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Çok detaylı olmamak kaydıyla isteyeceğiniz basit değişiklikleri de takvime ekleyerek dilediğiniz takvim formatında yine sitemizden ücretsiz yayın yapabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir