Ücretsiz Retro Vintage Vektörel Kartvizit Tasarımı

Ad Blocker Tespit Edildi

Websitemiz giderlerini reklam kazançlarından karşılıyor, lütfen adblocker kapatarak bize destek olunuz.

Ücretsiz Retro Vintage Vektörel Kartvizit Tasarımı çalışmasına bayılacaksınız. Retro tasarımı renk tonları ve vintage renkleri ile retro vintage kartvizit tasarımı baklava desenleriyle nostaljik anılarınızı canlandıracak. Bu tasarımla ofislerin yıldızı siz olacaksınız. Dosyayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken kendi isminizi, iletişim adresinizi ve logonuzu demo bilgiler ile değiştirmek. İçeriği açmak ve bize destek olmak için bir sosyal medya hesabınızda paylaşım yapmanız yeterli, sonrasında indir butonu aktif hale gelecektir.

İndir

Uyarı : Aşağıdaki yazı google çeviridir, okumanıza gerek yok..

Kartvizitler, giriş anlamında kullanılan bu tür kartlardır. Bu şekilde, reklamcılık ve yayıncılık işlerinde ve şahıslarda çok önemlidir. Bu kart türü, bir kişi hakkında neredeyse tüm gerçekleri ve rakamları ve bunun için yapılmış olanları içerir. Kartvizitlerin kendi kişiliklerine sahip birçok stil ve yaklaşımları vardır.

Bu aracın temel amacı, kendinizi ve kişisel bilgilerinizi açıklayan işle ilgili bilgileri tanımlamaktır. Adınız, işletme unvanınızın, e-posta adresinizin, adresinizin ve onunla ilgili tüm bilgilerin açıklanmasında canlılık oynadığı üzerinde bahsediliyor. Yayınlarda kullanılan broşürler, el ilanları vb. Gibi başka araçlar da vardır, ancak kendi değeri vardır. Diğer kategorilerde, ilgili şeyin tüm biyolojik verilerini koyabiliriz, ancak ilgili kategorideki tüm bilgileri açıklayan başlıca ve en önemli özellikleri gösterebiliriz.

Bugün, Ücretsiz Retro Vintage Vektörel Kartvizit Tasarımı muhteşem ve kusursuz tasarım şablonunu yaratıyoruz. Bu kartvizit sizin için ve iş tanıtımınız için en iyisidir. Çok değerli bulacaksınız ve gerçekten sizi daha değerli kılacaktır. Her zaman müreffeh grafik vermeye çalışıyoruz ve grafik taleplerinize göre yaptığımıza inanıyoruz. Bu nedenle, tasarımlarımızı sevmeye devam edin ve günlük blogumuzu izlemeyi unutmayın.

Leave a Reply